Pierwsza odsłona

Wczoraj nastapiła pierwsza odsłona programu wyborczego Stanisława Kracika. Między innymi, jak napisała jedna z gazet Kracik powiedział: Ja nie obiecuję, tylko robię. Nie obiecywałem drugiej obwodnicy Niepołomic, a ją zrobiłem. Potrafię współpracować z ludźmi. Nie rozumiem, dlaczego niektórych inwestycji, np. kolei aglomeracyjnej, miasto nie miałoby realizować wraz z województwem i z PKP. Najwyżej do przecinania wstęg trzeba będzie kupić trzy pary nożyczek. Kolej aglomeracyjną, metro i inne inwestycje trzeba intensywnie projektować, nie można też żałować pieniędzy na międzynarodowe konkursy architektoniczne, projekty, a także koreferaty do projektów. Ale moim celem jest natychmiastowe przystąpienie do programu odkorkowania miasta. Mieszkańcy Krakowa nie mogą na to czekać sześć, siedem lat.”

I ja Kracikowi wierzę. Wierzę w jego talent organizatorski, determinację i przede wszystkim wierzę w jego zainteresowanie Krakowem. Należy się interesować miastem, aby móc czuć potrzeby, kierunek rozwoju.  

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *