Pierwsza odsłona

Wczoraj nastapiła pierwsza odsłona programu wyborczego Stanisława Kracika. Między innymi, jak napisała jedna z gazet Kracik powiedział: Ja nie obiecuję, tylko robię. Nie obiecywałem drugiej obwodnicy Niepołomic, a ją zrobiłem. Potrafię współpracować z ludźmi. Nie rozumiem, dlaczego niektórych inwestycji, np. kolei aglomeracyjnej, miasto nie miałoby realizować wraz z województwem i z PKP. Najwyżej do przecinania wstęg trzeba będzie kupić trzy pary nożyczek. Kolej aglomeracyjną, metro i inne inwestycje trzeba intensywnie projektować, nie można też żałować pieniędzy na międzynarodowe konkursy architektoniczne, projekty, a także koreferaty do projektów. Ale moim celem jest natychmiastowe przystąpienie do programu odkorkowania miasta. Mieszkańcy Krakowa nie mogą na to czekać sześć, siedem lat.”

I ja Kracikowi wierzę. Wierzę w jego talent organizatorski, determinację i przede wszystkim wierzę w jego zainteresowanie Krakowem. Należy się interesować miastem, aby móc czuć potrzeby, kierunek rozwoju.  

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *