Kampania się rozkręcą

A więc kampania się rozkręca. Przed chwilą Radio Kraków nadało wywiad z prezydentem miasta. Oczywiście były pytania związane przede wszystkim z kampanią. Pan prezydent między innymi powiedział: :”Ja nigdy nie zwykłem kupczyć stanowiskami“. Jest to nieprawda i można to udowodnić, a zresztą to czynią to media pokazująć dość często wydarzenia będące wynikami działalności prezydenta.  Dalej powiedział “Nigdy na pokaz nic nie robiłem” – kolejna nieprawda. Cała kampania ta, jak i poprzednia jest robieniem rzeczy na pokaz. Jest to lansowanie się w sposób nieprzyzwoity i to za pieniądze podatników. Inni, nie mający miejskiej kasy – nie maja takiej szansy. Polityka powiązana z SLD, ależ w ogóle, zdaniem prezydenta, nie istnieje etc, etc.

Ale ponieważ szef krakowskiej PO powiedział, na konferencji prasowej, że prezydent M. jest bardzo dobrym prezydentem, więc ja milczę. Już nie złożę żadnej interpelacji, nie skrytykuję i nie będę poprawiała, podsuwała pomysłów etc.

Zakomunikuję jednynie Państwu, że postanowiłam  startować w wyborach do rady miasta. I niech kampania się rozkręca.

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *