Wspólnota Bezdomnych Emaus

Robię porządki w domu. Pojawiło się mnóstwo porcelany, książek, starych mebli, krzeseł, tablic etc. Zastanawiałam sie , co z tym zrobić. I ktoś mi powiedział o Wspólnocie Emaus.

POLECAM PAŃSTWA UWADZE:

Wspólnota Emaus działa w Krakowie od kwietnia 2003. Utrzymuj dzięki sprzedaży używanych mebli, ubrań, sprzętu RTV i AGD, książek oraz bibelotów.

Można  zadzwonić a Wspólnota własnym transportem odberze to czego już nie potrzebujecie a co posiada wartość użytkową. W warsztatach: elektrycznym i stolarskim, przedmioty te odzyskują dawny wygląd i sprawność. Dzięki temu mogą posłużyć kolejnym użytkownikom.

“Podarowane przez Państwa przedmioty trafiają na stały Kiermasz Wspólnoty Emaus na os. Willowym 29. Zapraszamy do odwiedzania Kiermaszu Wspólnoty Emaus na os. Willowym 29, a takźe do korzystania z usług naszych warsztatów: elektrycznego i stolarskiego. Organizujemy także przeprowadzki. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny i profesjonalną obslugę.
Godziny otwarcia kiermaszu : pon-pt 9.00-13.00 i 14.00-18.00, sobota 9.00-13.00″

www.emmaus.pl

 

 

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *