Wspólnota Bezdomnych Emaus

Robię porządki w domu. Pojawiło się mnóstwo porcelany, książek, starych mebli, krzeseł, tablic etc. Zastanawiałam sie , co z tym zrobić. I ktoś mi powiedział o Wspólnocie Emaus.

POLECAM PAŃSTWA UWADZE:

Wspólnota Emaus działa w Krakowie od kwietnia 2003. Utrzymuj dzięki sprzedaży używanych mebli, ubrań, sprzętu RTV i AGD, książek oraz bibelotów.

Można  zadzwonić a Wspólnota własnym transportem odberze to czego już nie potrzebujecie a co posiada wartość użytkową. W warsztatach: elektrycznym i stolarskim, przedmioty te odzyskują dawny wygląd i sprawność. Dzięki temu mogą posłużyć kolejnym użytkownikom.

“Podarowane przez Państwa przedmioty trafiają na stały Kiermasz Wspólnoty Emaus na os. Willowym 29. Zapraszamy do odwiedzania Kiermaszu Wspólnoty Emaus na os. Willowym 29, a takźe do korzystania z usług naszych warsztatów: elektrycznego i stolarskiego. Organizujemy także przeprowadzki. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny i profesjonalną obslugę.
Godziny otwarcia kiermaszu : pon-pt 9.00-13.00 i 14.00-18.00, sobota 9.00-13.00″

www.emmaus.pl

 

 

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *