……..

Jan Krzysztof Bielecki zrezygnował z funkcji prezesa zarządu PKO S.A. Zapewne coś to znaczy dla Platformy Obywatelskiej. Funkcję prezesa przestanie pełnić w styczniu 2010 roku. Najprawdopodobniej związane to być może z przygotowywaniem Bieleckiego do pełnienia w przyszłości funkcji premiera. Tak więc Tusk po raz kolejny wystawiłby człowieka spoza partii na ważną linię frontu. Morał z tej i paru innych historii: trzeba być może opuścić szeregi partii, aby być docenionym w tym, co się robi. 

W Krakowie w urzędzie miasta przygotowania do budżetu 2010. Ciężki to będzie rok, budżet cieniutki, na inwestycje niewiele kasy, wpływy niewielkie a długi trzeba spłacać. Polecam mój tekst umieszczony na stronie głównej pt. Co mogą a czego nie mogą rajcy miejscy i prezydent. Kompetencje i możliwości.

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *