……..

Jan Krzysztof Bielecki zrezygnował z funkcji prezesa zarządu PKO S.A. Zapewne coś to znaczy dla Platformy Obywatelskiej. Funkcję prezesa przestanie pełnić w styczniu 2010 roku. Najprawdopodobniej związane to być może z przygotowywaniem Bieleckiego do pełnienia w przyszłości funkcji premiera. Tak więc Tusk po raz kolejny wystawiłby człowieka spoza partii na ważną linię frontu. Morał z tej i paru innych historii: trzeba być może opuścić szeregi partii, aby być docenionym w tym, co się robi. 

W Krakowie w urzędzie miasta przygotowania do budżetu 2010. Ciężki to będzie rok, budżet cieniutki, na inwestycje niewiele kasy, wpływy niewielkie a długi trzeba spłacać. Polecam mój tekst umieszczony na stronie głównej pt. Co mogą a czego nie mogą rajcy miejscy i prezydent. Kompetencje i możliwości.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *