Oszczędności w mieście

Rząd premiera Donalda Tuska szuka oszczędności 17 miliardów złotych!! Niedługo spotka to i samorządy. One także muszą popatrzeć na zarządzanie miastem z pozycji rozsądku i dotowania wydarzeń jak najbardziej niezbędnych. Niestety, Kraków także to nie ominie. Pytanie: czy jesteśmy przygotowani na zarządzanie kryzysowe. Na wszelki wypadek nikt o tym nie wspomina.

PS

Statystyki mówią, ze 41% stanowisk pracy w Polsce jest finansowanych poprzez redystrybucję budżetu Państwa. Kto będzie miał odwagę przyjrzenia się zasadności istnienia bardzo wielu stanowisk w różnych instytucjach?

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *