oburzające praktyki. Demokracja inaczej.

Trudno nie reagować w sposób emocjonalny: Ogólnopolska akcja sterowana przez Związek Nauczycielstwa Polskiego nosi nazwę "Nie dajmy popsuć naszej szkoły". Jest to odpowiedź związku m.in. na plany Ministerstwa Edukacji, by uprościć procedury pozbywania się przez gminy małych szkół poprzez przekazywanie ich fundacjom czy stowarzyszeniom.

W Krakowie część ulotek trafiła do szkół jeszcze w grudniu. Teraz związkowcy szykują się na ich kolejny rzut w mieście.

Za nasze pieniądze podatników ZNP produkuje ulotki niszczące konkurencję. W zeszłym roku prezydent miasta przeznaczył na związki ponad 450 tysięcy złotych. W tym jest w/w  produkacja plakatów i ulotek. No cóż, jestem ciekawa, co na taki proceder powie pracodawca związkowców – prezydent miasta.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *