Tytuł 72

Konfederacja Prywatnych Przedsiębiorców "Lewiatan" zaprasza do udziału w piątej edycji ogólnopolskiego projektu „Dzień przedsiębiorczości”. Jest to program jednodniowych praktyk, skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dzięki życzliwym firmom i instytucjom, które oferują swoje stanowiska na kilka godzin, młodzi ludzie mają możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, zapoznania się w praktyce z jego specyfiką oraz pozyskania niezbędnych informacji na jego temat.

W ostatnim roku szkolnym w projekcie uczestniczyło ponad 39 tysięcy uczniów z 600 szkół oraz ponad 39 tysięcy wolontariuszy z 18 tysięcy firm i instytucji z całego kraju.

PKPP Lewiatan po raz kolejny wspiera tę inicjatywę i zaprasza zrzeszone firmy do współpracy przy projekcie. Najbliższy „Dzień przedsiębiorczości” odbędzie się 3 kwietnia 2008 roku, ale zgłoszeń należy dokonać odpowiednio wcześniej. Chętne firmy i osoby powinny się zgłaszać na adres: kgrobelna@pkpplewiatan.pl

Zwieńczeniem programu jest Gala Przedsiębiorczości organizowana w Pałacu Prezydenckim. Podczas uroczystości najaktywniejsze szkoły oraz przedsiębiorstwa i instytucje, uczestniczące w „Dniu przedsiębiorczości”, uhonorowane zostają statuetkami oraz dyplomami.

Pomysł świetny i wart propagowania.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *