Tytuł 82

"Szanowni Państwo

Zapraszam w najbliższy wtorek(15 stycznia 2008r) na debatę dotyczącą słuszności (lub nie) zmiany prawa w kierunku częściowej legalizacji sprzedaży narkotyków, której organizatorem jest Krakowskie Koło Studentów Ekonomii Akademii Ekonomicznej (my ze swej strony poprosiliśmy o udział w debacie JKM).

W debacie zaproszeni eksperci odpowiedzą czy obecne prawo rzeczywiście pomaga zapobiegać narkomanii? Czy narkotyki to samo zło?

Równocześnie informuję, że w związku z udziałem członków oddziału krakowskiego UPR w tej debacie, nie odbędzie się najbliższe wtorkowe otwarte spotkanie O/Krakowskiego UPR.

Miejsce spotkania: Nowa Aula Akademii Ekonomicznej, ul.Rakowicka 27, Kraków Data spotkania: 15 Stycznia 2008 (wtorek), godzina 17:30

. W debacie udział wezmą:

Janusz Korwin-Mikke – Unia Polityki Realnej

Artur Radosz – Fundacja TRANSFORMACJA

Profesor Jerzy Vetulani – neurobiolog, Polska Akademia Nauk

Marek Zygadło – dyrektor Monar Kraków

Wstęp wolny

Stanisław Żółtek – Prezes O/Krakowskiego UPR"

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *