Pozdrowienia dla ???

Znalazłam kogoś, kto ocenia działalność samorządowców i polityków poprzez ich altywność w internecie i cóż znalazłam: cytuję:

W krakowskiej radzie miasta mamy 42 radnych, tylko 14 z nich istnieje w sieci.
Najlepiej według mnie radzi sobie
Małgorzata Jantos. Posiada nie tylko stronę www ale również bloga, którego często aktualizuje. Na jej stronie można znaleźć co media napisały o jej działalności, ma również opinie innych osób na swój temat. Niestety nie odnajdziemy zbyt wielu informacji na temat działalności w RMK (2006-2010), a wyłuskiwanie tych informacji z wpisów na bloga zniechęci niejednego internautę. Wypadałoby tu podać linki do uchwał, interpelacji na stronie bip Krakowa, bądź do wpisów na swoim blogu traktujące o tym. Brakuje również programu wyborczego.

Więc odpowiadam: nie chcę istnieć i nie istnieję (dzięki Bogu) tylko i wyłącznie jako radna miasta. I, patrząc na kto, kto zagląda do moich wpisów, znajduję ludzi różnych, w tym także moich studentów, koleżanki i kolegów biznesowych i innych. Wielu widzi we mnie "wielowymiarowość", a nie wyłącznie samorządowca. Nawiasem mówiąc, na Uniwersytecie Ekonomicznym mapisano na temat mojej kampanii wyborczej rozdział książki mówiącej o wykorzystywaniu internetu w kampaniach. Byłam chyba jedyną osobą najpełniej wykorzystującą do tego celu internet.

O moich interpelacjach, dokonaniach etc. informują media a prawie wszystkie inetrpelacje są do wglądu na www.krakow.pl.

Za pochwałę dziękuję. I podaję adres:

e-krakow.blogspot.com/2009/07/radni-miasta-krakowa-w-internecie.html

PS Program wyborczy konsekwentnie realizuję.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *