Pozdrowienia dla ???

Znalazłam kogoś, kto ocenia działalność samorządowców i polityków poprzez ich altywność w internecie i cóż znalazłam: cytuję:

W krakowskiej radzie miasta mamy 42 radnych, tylko 14 z nich istnieje w sieci.
Najlepiej według mnie radzi sobie
Małgorzata Jantos. Posiada nie tylko stronę www ale również bloga, którego często aktualizuje. Na jej stronie można znaleźć co media napisały o jej działalności, ma również opinie innych osób na swój temat. Niestety nie odnajdziemy zbyt wielu informacji na temat działalności w RMK (2006-2010), a wyłuskiwanie tych informacji z wpisów na bloga zniechęci niejednego internautę. Wypadałoby tu podać linki do uchwał, interpelacji na stronie bip Krakowa, bądź do wpisów na swoim blogu traktujące o tym. Brakuje również programu wyborczego.

Więc odpowiadam: nie chcę istnieć i nie istnieję (dzięki Bogu) tylko i wyłącznie jako radna miasta. I, patrząc na kto, kto zagląda do moich wpisów, znajduję ludzi różnych, w tym także moich studentów, koleżanki i kolegów biznesowych i innych. Wielu widzi we mnie "wielowymiarowość", a nie wyłącznie samorządowca. Nawiasem mówiąc, na Uniwersytecie Ekonomicznym mapisano na temat mojej kampanii wyborczej rozdział książki mówiącej o wykorzystywaniu internetu w kampaniach. Byłam chyba jedyną osobą najpełniej wykorzystującą do tego celu internet.

O moich interpelacjach, dokonaniach etc. informują media a prawie wszystkie inetrpelacje są do wglądu na www.krakow.pl.

Za pochwałę dziękuję. I podaję adres:

e-krakow.blogspot.com/2009/07/radni-miasta-krakowa-w-internecie.html

PS Program wyborczy konsekwentnie realizuję.

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *