PO

Po pierwsze pomyślałam o ogromnej odpowiedzialności. Po drugie – też o odpowiedzialności. To jest najważniejsze – oszacować wagę odpowiedzialności, którą społeczeństwo naznaczyło Platformę . PO wygrało, przede wszystkim dzięki młodemu elektoratowi. To oni nie chcieli mieć państwa ideologicznego, ale państwo, którego nie widać, wspomagającego, ale nie dominującego.  Oby tak się stało!!

Z okręgu 13 (Kraków) ponoć ma być 7 mandatów. Aby w tej siódemce byli tacy, którzy w Sejmie będą działać dla sprawy, ludzi  a nie tylko dla siebie!!

Wracam do pracy. Trzeba przygotować poprawkę do Programu Rozwoju Sportu i Rekreacji w Krakowie. Może tutaj uda się wprowadzić tzw. Bon zajęć sportowych. Zrobili to Słowacy i zainteresowanie sportem i zajęciami pozalekcyjnymi wzrosło wśród uczniów o 42%.

Sequor quod probo.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *