Tytuł 150

Obchody lokacji Krakowa idą pełną parą. Spotkaliśmy na Rynku parę osób, które dawno wyemigrowały z Krakowa a teraz przyjechały tutaj na krótko. Nieco sentymentu i nostalgii.

Przygotowujemy się do europejskiego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, są to olbrzymie pieniądze dla Małopolski. Kto to sprawnie poprowadzi? Nikt się nie przygotowuje. Kiedy zapytam w interpelacji na Radzie Miasta o to,  jak wyglądają przygotowania do przyjęcia pieniędzy i ich dystrybucji, zapewne otrzymam, jak zwykle, odpowiedź, że wszystko jest w najlepszym porządku. I w ten sposób przechodzi ochota to zajmowania się czymkolwiek.

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *