Tytuł 150

Obchody lokacji Krakowa idą pełną parą. Spotkaliśmy na Rynku parę osób, które dawno wyemigrowały z Krakowa a teraz przyjechały tutaj na krótko. Nieco sentymentu i nostalgii.

Przygotowujemy się do europejskiego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, są to olbrzymie pieniądze dla Małopolski. Kto to sprawnie poprowadzi? Nikt się nie przygotowuje. Kiedy zapytam w interpelacji na Radzie Miasta o to,  jak wyglądają przygotowania do przyjęcia pieniędzy i ich dystrybucji, zapewne otrzymam, jak zwykle, odpowiedź, że wszystko jest w najlepszym porządku. I w ten sposób przechodzi ochota to zajmowania się czymkolwiek.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *