CD stadionu Wisły

Przewodniczę Komisji Budżetowej. Co 2 tygodnie dostajemy do poprawek wnioski prezydenta dotyczące zmian w bodżecie. I widzę co się dzieje. Oczywiście nie wiem, jak żaden radny, o wszystkich sprawach. Pewne rzeczy, kiedy wydają się nam podejrzane – staramy się przeanalizować  i docieć o co chodzi, pod który dywan zostało "posprzątane". Do tych spraw należy właśnie stadion Wisły.

Projekt stadionu jest nie skończony Pan Obtułowicz (architekt stadionu) do dnia dzisiejszego nie przesłał niezbędnych dokumentów. Stadion się buduje a dokumentacji nie ma. Nikt, żaden prywany biznes nie chce budować parkingów; twierdzą, że to się nie opłaci. Prywatny biznes nie chce, a pieniądze podatników się daje – i to w sposób nieograniczony.   Nie ma chętnych do budowy parkingów, biznes nie chce dać pieniędzy na parkingi.Może więc nowy projekt (jak i tak dokumentacji nie ma!!) Jeśli w nowym projekcie dołączy się do stadionu infrastrukturę – to może znajdzie się chętny na zbudowanie parkingów. A poza tym na Komisji Budżetowej przychodzą ludzie, którzy mówią, że szpitale nie chcą ich przyjmować , bo nie ma pieniędzy; szkoły mają dachy do naprawy, nie ma PRZEDSZKOLI, SĄ ZA TO DZIURY W ULICACH A MY REMONTUJEMY TRZY !!!! STADIONY.

PS Zaczęłam dostawać anonimy pt. jak się nie odczepię od Wisły to mi pokażą (nie wiem kto i gdzie, ale anonim anonimem)

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *