Ciąg dalszy: życie

Córka naszej sąsiadki urodziła  wczoraj córkę. Tak to chyba już jest: życie krąży. Gdzieś zanika, aby móc gdzieś się odtworzyć. Życie, jako olbrzymia energia, pneuma, duch boży…

 Sejm – to co stało się z treścią zapisów w nowelizacji ustawy o systemie oświaty, dotyczących kwestii przekazywania szkół stowzrzyszeniom, fundacjom lub innym podmiotom poza-samorządowym – rezygnacja z założeń , to praktyczna odstapienie od wprowadzenia tego rozwiązania w życie. Oprócz tego po takich zmianach inne elementy nowelizacji przestają tworzyć logiczną całość. Zgoda posłów PO na poprawkę lewicy będzie miała fatalne skutki. Należało twardo bronić pierwotnych rozwiązań. Opinia Jurka L. także i moja i Centrum Analiz Regionalnych.

polecam: www.edukacjadlaobywateli.pl

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *