cd.

I nie miałam pojęcia, że przyjdzie mi kontynuować poprzedni wpis, a tu masz… Odebrałam dzisiaj telefon (na komórkę!!) z policji, że nakazują mi stawić się na komendę w sprawie sprawozdania z  obserwacji pobicia. To jest nagroda od policji za obywatelską postawę. Teraz będę musiała pojawić się na komendzie, odczekać, stracić na to dwie, trzy godziny czasu. Odpowiedziałam, że sprawozdanie już uczyniłam w interpelacji do pana prezydenta i nic więcej nie mam do powiedzenia, a interpelacja zapewne do nich dotarła. Zresztą jutro będę 12 godzin w Radzie Miasta, zaczyna się analiza budżetu, więc ja zapraszam do rady na rozmowę, jeśli uważają, że jest niezbędna.

Obywatel musi pojawić się na komendzie, niekiedy i parokrotnie, a potem to juz nigdy w nic sie nie włączy… I tak powstaje społeczeństwo obywatelskie.

Mija rok władzy PO. Słuchałam Tuska. Podobało mi się. Gratulacje za pomostówki!!!

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *