cd.

I nie miałam pojęcia, że przyjdzie mi kontynuować poprzedni wpis, a tu masz… Odebrałam dzisiaj telefon (na komórkę!!) z policji, że nakazują mi stawić się na komendę w sprawie sprawozdania z  obserwacji pobicia. To jest nagroda od policji za obywatelską postawę. Teraz będę musiała pojawić się na komendzie, odczekać, stracić na to dwie, trzy godziny czasu. Odpowiedziałam, że sprawozdanie już uczyniłam w interpelacji do pana prezydenta i nic więcej nie mam do powiedzenia, a interpelacja zapewne do nich dotarła. Zresztą jutro będę 12 godzin w Radzie Miasta, zaczyna się analiza budżetu, więc ja zapraszam do rady na rozmowę, jeśli uważają, że jest niezbędna.

Obywatel musi pojawić się na komendzie, niekiedy i parokrotnie, a potem to juz nigdy w nic sie nie włączy… I tak powstaje społeczeństwo obywatelskie.

Mija rok władzy PO. Słuchałam Tuska. Podobało mi się. Gratulacje za pomostówki!!!

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *