SLD i walka młodszych

Ciekawym wydarzeniem ostatniego czasu zdają się byc wybory przewodniczącego SLD. Obaj panowie, pan.O i pan N. to rocznik 1974. Młodzi, prężni i walczący. Nie była to walka starego, odchodzącego samca z młodym. Walczyło dwóch młodych. Wygrał ten, który miał lepiej zorganizowaną armię, poczynił więcej obiecywań i najprawdopodobniej włozył więcej wysiłku. Interesujący wywiad z panem O., który jest w osłupieniu, przyznaje, że nie wierzy w przegraną, że był przekonany, że wygra. 

Czy na tej zamianie wygra lewica? Obawiam się, że lewica wygra nie na zamianie panów O. na N., ale z innych powodów. Wygląda na to, że tak czy inaczej – w przyszłym sejmie pojawi się SLD.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *