Grzegorz Stec – malarz i poeta.

Dzisiaj przegrałam bardzo ważny przetarg.  Chciałam być najbardziej rzetelna w obliczaniu każdej złotówki, nic więcej niż potrzeba i nic mniej. Mój standard. Okazało się, że wygrała firma oferująca połowę mojej ceny. Osłupiałam. Nie jest możliwe, aby za oferowaną cenę zrobić cokolwiek porządnego. Po prostu nie jest to możliwe. To tak, jak z rondem Mogilskim. O przetargach decyduje podobno 100% ceny.  Niekiedy bywa, że są dodatkowe wymagania. A wtedy te wymagania są tak skonstruowane… Zresztą nie chce mi się pisać.

Wieczorem byłam na wernisażu Grzegorza Steca. Niesamowity malarz i poeta. I właściwie to było najważniejsze wydarzenie dnia.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *