Kraków w Bollywood

Hindusi są zachwyceni Krakowem. Agencja reklamowa Radical Infinity kręci pod Wawelem spot reklamowy dla potentata produkującego klimatyzatory w Indiach. 

W związku z realizacją spodziewane są utrudnienia w ruchu na Placu Mariackim oraz ul. Siennej. Wszystkie niezbędne pozwolenia ze strony miasta zapewnia Krakowska Komisja Filmowa.

Spot reklamowy to kolejna – po realizowanych w październiku zdjęciach do bollywoodzkiej superprodukcji Aazaan (znanej wcześniej pod roboczym tytułem Mujjahir) – filmowa współpraca Krakowa z Indiami.

To nie jedyna produkcja współrealizowana w tym tygodniu przez Krakowską Komisję Filmową. Jeśli dopisze pogoda, już w najbliższy czwartek (17 marca), na Placu Mariackim, rozpoczną się zdjęcia do krótkiego filmu reklamowego „Mim”, realizowanego dla jednego z polskich operatorów telefonii komórkowej.

Także w związku z tą produkcją spodziewane są utrudnienia w ruchu na Małym Rynku, gdzie zostanie umieszczone zaplecze produkcyjne. W trakcie realizacji, na Placu Mariackim, wystąpią krótkie (trwające do 5 minut) wstrzymania ruchu pieszych.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *