Kraków w Bollywood

Hindusi są zachwyceni Krakowem. Agencja reklamowa Radical Infinity kręci pod Wawelem spot reklamowy dla potentata produkującego klimatyzatory w Indiach. 

W związku z realizacją spodziewane są utrudnienia w ruchu na Placu Mariackim oraz ul. Siennej. Wszystkie niezbędne pozwolenia ze strony miasta zapewnia Krakowska Komisja Filmowa.

Spot reklamowy to kolejna – po realizowanych w październiku zdjęciach do bollywoodzkiej superprodukcji Aazaan (znanej wcześniej pod roboczym tytułem Mujjahir) – filmowa współpraca Krakowa z Indiami.

To nie jedyna produkcja współrealizowana w tym tygodniu przez Krakowską Komisję Filmową. Jeśli dopisze pogoda, już w najbliższy czwartek (17 marca), na Placu Mariackim, rozpoczną się zdjęcia do krótkiego filmu reklamowego „Mim”, realizowanego dla jednego z polskich operatorów telefonii komórkowej.

Także w związku z tą produkcją spodziewane są utrudnienia w ruchu na Małym Rynku, gdzie zostanie umieszczone zaplecze produkcyjne. W trakcie realizacji, na Placu Mariackim, wystąpią krótkie (trwające do 5 minut) wstrzymania ruchu pieszych.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *