Kraków w Bollywood

Hindusi są zachwyceni Krakowem. Agencja reklamowa Radical Infinity kręci pod Wawelem spot reklamowy dla potentata produkującego klimatyzatory w Indiach. 

W związku z realizacją spodziewane są utrudnienia w ruchu na Placu Mariackim oraz ul. Siennej. Wszystkie niezbędne pozwolenia ze strony miasta zapewnia Krakowska Komisja Filmowa.

Spot reklamowy to kolejna – po realizowanych w październiku zdjęciach do bollywoodzkiej superprodukcji Aazaan (znanej wcześniej pod roboczym tytułem Mujjahir) – filmowa współpraca Krakowa z Indiami.

To nie jedyna produkcja współrealizowana w tym tygodniu przez Krakowską Komisję Filmową. Jeśli dopisze pogoda, już w najbliższy czwartek (17 marca), na Placu Mariackim, rozpoczną się zdjęcia do krótkiego filmu reklamowego „Mim”, realizowanego dla jednego z polskich operatorów telefonii komórkowej.

Także w związku z tą produkcją spodziewane są utrudnienia w ruchu na Małym Rynku, gdzie zostanie umieszczone zaplecze produkcyjne. W trakcie realizacji, na Placu Mariackim, wystąpią krótkie (trwające do 5 minut) wstrzymania ruchu pieszych.

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *