Pierwsza odsłona

Wczoraj nastapiła pierwsza odsłona programu wyborczego Stanisława Kracika. Między innymi, jak napisała jedna z gazet Kracik powiedział: Ja nie obiecuję, tylko robię. Nie obiecywałem drugiej obwodnicy Niepołomic, a ją zrobiłem. Potrafię współpracować z ludźmi. Nie rozumiem, dlaczego niektórych inwestycji, np. kolei aglomeracyjnej, miasto nie miałoby realizować wraz z województwem i z PKP. Najwyżej do przecinania wstęg trzeba będzie kupić trzy pary nożyczek. Kolej aglomeracyjną, metro i inne inwestycje trzeba intensywnie projektować, nie można też żałować pieniędzy na międzynarodowe konkursy architektoniczne, projekty, a także koreferaty do projektów. Ale moim celem jest natychmiastowe przystąpienie do programu odkorkowania miasta. Mieszkańcy Krakowa nie mogą na to czekać sześć, siedem lat.”

I ja Kracikowi wierzę. Wierzę w jego talent organizatorski, determinację i przede wszystkim wierzę w jego zainteresowanie Krakowem. Należy się interesować miastem, aby móc czuć potrzeby, kierunek rozwoju.  

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *