Zmiany budżetowe Kraków

Patrzę na zmiany budżetowe proponowane przez prezydenta Krakowa. Muszą takowe nastąpić, ponieważ prezydent cały czas nie chciał przyjąć do wiadomości, że mogą być kłopoty związane chociażby z wpływami z podatków. Rzucam okiem (analizy potem) i widzę, że na początek polecimy po wydarzeniach kulturalnych.

Wznawiony jest proces "bardzo szanowanego" przez prezydenta (jak sam parokrotnie mówił sam prezydent)dyrektora T. I co ja słyszę, że wspomniany dyrektor T. między innymi "pobrał" wykonanie usług w swoim domu w Kryspinowanie od firmy BUDOSTAL za wartość 880 tysięcy złotych – za intratne zlecenia prac przez miasto (to tak a propos "uczciwych" przetargów, "uczciwych" analiz wniosków o pieniądze europejskie etc). Ludzie kochani, toż to korupcja na miarę Indii. Kiedy proponowałam prezydentowi dokonywanie przetargów w internecie, aby każdy mógł się przyjrzeć, dostałam odpowiedź, że miasto nie jest przygotowane ze strony technicznej (?) Ba, inne miasta to robią.

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *