Zmiany budżetowe Kraków

Patrzę na zmiany budżetowe proponowane przez prezydenta Krakowa. Muszą takowe nastąpić, ponieważ prezydent cały czas nie chciał przyjąć do wiadomości, że mogą być kłopoty związane chociażby z wpływami z podatków. Rzucam okiem (analizy potem) i widzę, że na początek polecimy po wydarzeniach kulturalnych.

Wznawiony jest proces "bardzo szanowanego" przez prezydenta (jak sam parokrotnie mówił sam prezydent)dyrektora T. I co ja słyszę, że wspomniany dyrektor T. między innymi "pobrał" wykonanie usług w swoim domu w Kryspinowanie od firmy BUDOSTAL za wartość 880 tysięcy złotych – za intratne zlecenia prac przez miasto (to tak a propos "uczciwych" przetargów, "uczciwych" analiz wniosków o pieniądze europejskie etc). Ludzie kochani, toż to korupcja na miarę Indii. Kiedy proponowałam prezydentowi dokonywanie przetargów w internecie, aby każdy mógł się przyjrzeć, dostałam odpowiedź, że miasto nie jest przygotowane ze strony technicznej (?) Ba, inne miasta to robią.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *