Eh, młodość!!

Dzisiaj wielu dziennikarzy odpytywało mnie co myślę o projekcie kolegi  Jakuba B. radnego PiS-u i asystenta posła Wassermanna, który chce dać srebrny medal Cracoviae Merenti  Maciejowi Maleńczukowi.

Pomysł kolegi radnego potraktowałam z dużym dystansem. Trudno dyskutować o osobie Macieja Maleńczuka, można jednak przeanalizować pomysł radnego. I można mu pogratulować wyczucia heppeningowego. Mistrzowski talent zwracania na siebie uwagi. To już coś… Tu niby sezon ogórkowy, z jednej strony, z drugiej mroczne aspekty wojny w Gruzji, a tu radny z medalem Cracoviae Merenti. I proszę, jakież zainteresowanie mediów.  I to jest, Szanowni Państwo, różnica pokoleniowa. Ja nie potrafiłabym posłużyć się w taki sposób cudzym nazwiskiem, aby zwrócić uwagę mediów na siebie. A młodość potrafi, ta nasza przyszłość się nie chrzani.. nie ważny ktoś , ważne jest moje być.

A tak a propos młodości: zmarła aktorka Piwnicy Pod Baranami Halina Wyrodek, która śpiewała moją ulubioną piosenkę "Ta nasza młodość"

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *