KONCERT 5 LISTOPADA

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich Państwa na koncert Doroty Imiełowskiej – wybitnej  wiolonczelistki i 9-letniego Łukasza Pawlikowskiego – przyszłości wiolonczelistyki światowej. Będą grane utwory pani profesor Imiełowskiej, utwory Łukasza (tak, tak, Łukasz także komponuje), Astora Piazzoli, będzie muzyka żydowska i wiele innych dzieł w REWELACYJNYM WYKONANIU. Koncert odbędzie się 5 listopada POD JASZCZURAMI.

Koncert, tego nie kryję, będzie elementem mojej kampanii wyborczej a zarazem początkiem cyklu, którego celem będzie pokazywanie efektów współpracy nauczycieli z ich wybitnymi uczniami. Mam nadzieję, że uda mi się zapraszać nie tylko przedstawicieli muzyki poważnej. Chciałabym gościć POD JASZCZURAMI także wykładowców i uczniów z wydziału muzyki jazzowej z AM z Katowic. Młodzi, początkujący artyści potrzebują publiczności, to jest dla nich niebywale ważne. Uczą się w ten sposób kontaktów z ludźmi, swoich reakcji na stres. Żaden podręcznik opisujący zjawisko występów publicznych nie zastąpi praktyki dlatego trzeba im, tym młodym i najmłodszym ułatwić początek ich trudnej drogi życiowej. Potem, mam nadzieję, będziemy mogli wspominać, że słyszeliśmy i widzieliśmy tych najwybitniejszych kiedy byli dopiero na poczatku  a już i wtedy nie mieliśmy wątpliwości, że będą wielcy.

 

Autor

jantos

Moje życie zawodowe jest z pracą ze studentami. Ukończyłam dwa fakultety, ale już pod koniec drugiego rozpoczęłam pracę na uczelni (najpierw na AGH, potem przez 40 lat na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ale także przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; przez 22 lata byłam radną Krakowa (wiceprzewodniczącą Rady Miasta, a potem przez dwie kadencje przewodnicząca Komisji Kultury)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *