KONCERT 5 LISTOPADA

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich Państwa na koncert Doroty Imiełowskiej – wybitnej  wiolonczelistki i 9-letniego Łukasza Pawlikowskiego – przyszłości wiolonczelistyki światowej. Będą grane utwory pani profesor Imiełowskiej, utwory Łukasza (tak, tak, Łukasz także komponuje), Astora Piazzoli, będzie muzyka żydowska i wiele innych dzieł w REWELACYJNYM WYKONANIU. Koncert odbędzie się 5 listopada POD JASZCZURAMI.

Koncert, tego nie kryję, będzie elementem mojej kampanii wyborczej a zarazem początkiem cyklu, którego celem będzie pokazywanie efektów współpracy nauczycieli z ich wybitnymi uczniami. Mam nadzieję, że uda mi się zapraszać nie tylko przedstawicieli muzyki poważnej. Chciałabym gościć POD JASZCZURAMI także wykładowców i uczniów z wydziału muzyki jazzowej z AM z Katowic. Młodzi, początkujący artyści potrzebują publiczności, to jest dla nich niebywale ważne. Uczą się w ten sposób kontaktów z ludźmi, swoich reakcji na stres. Żaden podręcznik opisujący zjawisko występów publicznych nie zastąpi praktyki dlatego trzeba im, tym młodym i najmłodszym ułatwić początek ich trudnej drogi życiowej. Potem, mam nadzieję, będziemy mogli wspominać, że słyszeliśmy i widzieliśmy tych najwybitniejszych kiedy byli dopiero na poczatku  a już i wtedy nie mieliśmy wątpliwości, że będą wielcy.

 

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *