Fundacja Księcia Karola

Za chwilę o godzinie 10.00 rozpocznę w Herbewie w Krakowie ostatnie moje spotkanie przedwyborcze. Ponieważ jestem mentorem Fundacji Księcia Karola w Małopolsce spotkanie to, tej właśnie mojej działalności będzie poświęcone. Fundacja zajmuje się wsparciem młodych ludzi, którzy chcą otworzyć własne przedsiębiorstwo. Pomagają im w tym starsi doświadczeni ludzie. Jest to działalność charytatywna i bardzo, bardzo wdzięczna, kiedy się widzi, że młodzi się rozwijają.

Ponieważ nie wydaję gigantycznych pieniędzy na plakatowanie miasta postanowiłam, na zamknięcie swojej kampanii przeznaczyć 25 tysięcy złotych dla młodego człowieka, na wsparcie początków jego działalności biznesowej. Będziemy oceniali biznes-plany i mam nadzieję, że znajdę kogoś, kto mądrze wykorzysta pieniądze. To tyle. Zapraszam do Herbewa na godzinę 10.00 w dniu dzisiejszym.

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *