Tytuł 93

Dostałam list, po ukazaniu się w mediach informacji o mojej i radnego Bartka Gardy poprawki dotyczącej zmian w finansowaniu instytucji kultury. List cytuję:

Szanowna Pani,
przeczytałem właśnie w "Gazecie Wyborczej" artykuł "Radni chcą pobudzić instytucje kulturalne" o proponowanych – także przez Panią – zmianach w sposobie finansowania kultury. Gratuluję pomysłu, który całkowicie popieram, gratuluję także odwagi i będę trzymał kciuki za jego powodzenie. I proszę nie przejmować się krytycznymi głosami dyrektorów instytucji kultury – w oczywisty sposób bronią oni wygodnego dla nich status quo. Zresztą tego typu zmiany muszą budzić opór w uśpionym środowisku artystycznym.
 

Autor

jantos

Przez 23 lata prowadziłam działalność gospodarczą, byłam członkiem prezydium Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie ; cały czas pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim (lubię moją pracę ze studentami, oni chyba też ze mną ;) ); jestem członkinią Komisji Historii Medycyny PAN; od 2002 roku jestem radną miasta Krakowa (byłam wiceprzewodniczącą Rady Miasta, przewodniczącą Komisji Kultury). Więcej biograficznych informacji na www.jantos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *